spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

Trekëndëshi i famshëm Dafina-Ledri-Sara, cili është roli i Oltës në këtë telenovelë?

Episoda e re e n’ZOOM me Albina Zeneli erdhi sonte me materiale të ndryshme.

Në ‘Tema e javës’ u diskutua edhe konflikti virtual mes Dafinës dhe Sarës, shkruan nzoom.biz.

Kjo e fundit ishte e ftuar në një emision në Shqipëri e nuk hezitoi që përsëri ta përmend Ledrin dhe të kaluarën e tij.

Ndiqni insertin e mëposhtëm dhe kuptoni se si rrjedhi kjo situatë që shpejt mori vëmendje të madhe mediatike. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news