spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Bojken Lako bojkoton ‘BBVA’, thotë se nuk lejon një produksion të i’a prish privatësinë

Një artist emri i të cilit nuk ka nevojë edhe aq për prezantim.

E kemi fjalën për Bojken Lako, shkruan nzoom.biz.

I ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ai ka rrëfyer mbi jetën e tij dhe karrierën shumëvjeçare.

Bojken përmendi edhe formatin e ‘Big Brother Vip Albania’, ku nuk hezitoi ta shpreh mendimin në lidhje me produksionin.

Inserti i mëposhtëm ju sjell detajet e plota. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news