spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Arbenita shfaqet si viktimë, thotë se Fero e refuzon nënshkrimin e divorcit

Telenovela e tyre po vazhdon me ndodhi të reja.

Bëhet fjalë për Feron dhe Arbenitën, shkruan nzoom.biz.

Kjo e fundit ka postuar një rrëfim mjaft prekës në Instastory duke treguar se ish-partneri i saj nuk po i’a jep divorcin.

‘Ai nuk po e nenshkruar divorcin, dhe pretendon qe lidhjen ta mbaj me zor’, shkroi mes tjerash modelja seksi e cila është nënë e një vajze me emrin Nina. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news