spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Çka po zihet mes Albatritit dhe Sonit?

Kohë e projekteve të reja apo jo?

Epo, nuk po mungojnë bashkëpunimet që po pëlqehen shumë nga publiku.

Albatriti dhe Soni e kanë një befasi për ne.

Rubrika e fundit e emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli ju njeh me detajet ekskluzive nga ky duet interesant.

Për më shumë detaje ju ftojmë ta ndiqni insertin e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news