spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Nora ndreq raportet me ish-kunaten Tuna? Ja detaji që bëri lëmsh rrjetin

Një raport që ishte tejet i përfolur në mediat rozë.

E kemi fjalën për Nora Istrefi dhe Tuna, shkruan nzoom.biz.

Këngëtaret shqiptare ishin edhe kunata, ngase njëra u martua me Robert Berishën e tjetra me Patrisin.

Por, përralla e dashurisë së tyre mbaroi dhe artistet u divorcuan.

As ato nuk mbajnë raporte dhe nuk e ndjekin njëra-tjetren në Instagram.

Se çka po ndodhë mes tyre tash mund ta kuptoni duke parë insertin e plotë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news