spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Shakaja e dhëndrit u konsiderua ‘poshtëruese’ për nusen e tij

Një nuse me siguri do të kujtojë gjithmonë si e trajtoi dhëndri në ditën e tyre të veçantë, por aspak për arsyet e duhura.

Ajo u ndje e poshtëruar në altar pasi dhëndri i saj bëri një shaka të papritur në kurriz të saj, njofton nzoom.biz.

Dhëndri tregoi një shenjë ku shkruhej “Më ndihmo” për mysafirët e tyre ndërsa po lexonte zotimet e tij.

Videoja që ka ngjallur zemërim në TikTok përshkruan një nuse dhe një dhëndër që qëndrojnë para të ftuarve të dasmës në altar, ndërsa ministri i kërkon burrit t’i lexojë betimet e tij nuses.

Burri kthehet nga publiku e fillon të heqë një fletë letre nga xhepi i përparmë, duke pranuar se është nervoz, ai e shpalos letrën, njerëzit shpejt e vërejnë se fjalët “Më ndihmo!” janë skalitur me bojë të zezë e të trashë në anën e pasme ndërsa ai fillon të lexojë zotimet e tij.

Shakaja e tij mizore rezultoi në disa të qeshura të pakëndshme nga disa prej të ftuarve, nusja e bëri të qartë se nuk ishte e kënaqur me veprimet e burrit të saj.

I bie nofulla dhe e godet atë me buqetën e saj, edhe pasi burri pretendon se ishte “thjesht një shaka”, shprehja e saj e frustruar mbetet e pandryshuar.

Shumica e njerëzve e quajtën shakanë e burrit si ‘poshtëruese’. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news