spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

Shpërthen Bojken Lako, i ka dy fjalë për Semi Jaupaj

Ishte një histori e kaluar por që përmendet akoma.

Bëhet fjalë për romancën mes Semi Jaupaj dhe Bojken Lako, shkruan nzoom.biz.

Ky i fundit ishte pjesë e emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli ku mes tjerash rrëfeu edhe për ndarjen e bujshme.

Ai i ka disa fjalë për ish-partneren e tij, këngëtaren e njohur shqiptare.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni storien e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news