spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Gazetarja shqiptare: Alaudinit nuk i përshtatet formati i ‘BBVK’

Spektakli i ‘BBVK’ nis të premten e datës 20 tetor

Ky Reality Show do të ketë më shumë banorë se sezona e parë, shkruan nzoom.biz.

Prezantuesit edhe këtë herë janë të njëjtë; Jonida Vokshi dhe Alaudin Hamiti.

Ky i fundit u kritikua nga gazetarja shqiptare, Albana Bejko.

Ajo ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM dhe ndiqeni rrëfimin e saj në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news