spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Alba dhe Lumbardhi banorët e radhës, po bëhen çift i ri?

Po vazhdon spektakli i parë i ‘Big Brother Vip Kosova’.

Disa nga banorët janë bërë pjesë e shtëpisë, shkruan nzoom.biz.

Pritja mori fund, nisi spektakli i ‘BBVK’

Të radhës që futen janë: Albana Vukaj dhe Lumbardh Salihu.

Ky i fundit filloi me ngacmime direkte për bukuroshen e cila u rrit në Kanada.

A do të bëhet një çift i ri brenda shtëpisë apo jo? /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news