spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

E mbijetuara nga kanceri, e braktisur nga babai! Njihuni me banoren Santiana Maloku

Ka filluar spektakli i ‘Big Brother Vip Kosova’.

Pas Bleros dhe Ledi Vokshi një banore interesante sapo u fut, shkruan nzoom.biz.

Bëhet fjalë për Santiana Maloku e cila merrej me TikTok por edhe për rrëfimin e saj rrënqethës.

Ajo ishte e mbijetuar nga kanceri e po ashtu ka një histori të trishtë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news