spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Dafina përsëri në skenë, flet për raportin e Ledrit dhe Sarës

Trekëndshëm i përfolur në mediat rozë.

E kemi fjalën për Dafinën-Ledrin dhe Sarën, shkruan nzoom.biz.

Kjo e fundit u bë pjesë e disa spekulimeve që kanë të bëjnë me krisjen e lidhjes së saj me reperin kosovar.

Detajet tjera i kuptoni duke ndjekur insertin e mëposhtëm realizuar nga emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news