spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Pas pyetjeve për ndërhyrje Edona qan, Alby e përqafon

Kaluan pak më shumë se 24 orë që kur janë izoluar.

E kemi fjalën për banorët e ‘BBVK’, shkruan nzoom.biz.

Ata filluan bashkëbisedimet e para se Linda e pyeti Edona James në lidhje me ndërhyrjen që e ka bërë.

Ajo nuk u ndje aspak mirë dhe vrapoi duke qarë me lot.

Alby the Goat i qëndroi pranë duke e qetësuar me një përqafim. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news