spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Blero: Mjaft mo me historitë e Edonës, vazhdoni me spektaklin

Sonte është Prime i radhës i ‘Big Brother Vip Kosova’.

Debatet e ashpra ishin pjesë e kësaj nate, shkruan nzoom.biz.

Meti dhe Shqipen, Linda me Ganinë dhe Edona James me shumicën e banorëve.

Blero ishte ai që u acarua me rrëfimet e Edonës duke i’u drejtuar Alaudinit që të vazhdojë me spektakël e jo të ngec në historitë e konkurrentës James.

Për këto dhe të tjera ndiqni spektaklin e radhës. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news