spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Vëllau i Sarës konfirmon ndarjen e saj me Ledrin

Lidhja e tyre u përfol shumë por jo aq sa ndarja.

Ani pse janë prindër të një vajze mediat rozë gjithnjë e më shumë po i thumbojnë, shkruan nzoom.biz.

Bëhet fjalë për Ledri Vula dhe Sara Hoxha.

Ledri vulos gjithçka, largon Sarën nga Instagrami?

Dyshja i kanë dhënë fund romancës së tyre dhe këtë gjë e ka konfirmuar edhe vëllau i blogeres shqiptare e cila e provoi vetën në aktrim duke qenë pjesë e filmit ‘Në kuadër të dashurisë’. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news