spot_img
24.7 C
Pristina
25/07/2024

Alby the Goat acarohet keq, provon të largohet nga shtëpia

Ardhja e saj shkaktoi polemika të shumta.

E kemi fjalën për Alby the Goat, shkruan nzoom.biz.

Ajo u bë pjesë e ‘Big Brother Vip Kosova’ ani pse pati paragjykime nga më të ndryshme.

Kjo gjë si duket e ka penguar atë dhe nuk po gjen rehati as brenda në shtëpi.

Alby ka kërkuar që ta lë garën në gjysmë?

n’ZOOM ju sjell disa detaje nga kjo aventurë televizive.

LAJMET E FUNDIT
Related news