spot_img
2.5 C
Pristina
10/12/2023

Bleros i rrëshqet goja, thotë se i pëlqen Alba?

Të gjithë sytë janë tek Albana Vukaj.

Banorja e ‘BBVK’ ka arritur të jetë një ndër vajzat më të pëlqyra nga publiku dhe jo vetëm, shkruan nzoom.biz.

Edhe Blero e pëlqen konkurrentën brenda shtëpisë e cila shihet shpesh afër me Gani Gërmia.

Ky i fundit si duket po e xhelozon këngëtarin dhe këtë mund ta kuptojmë më mirë në spektaklin e radhës. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news