spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Plas sherri! Majk vjen me DISS eksplicit për kolegët

Majk nuk po ndalet me projekte të reja.

Pas suksesit me duete që u klikuan me miliona herë, ai erdhi soli.

Reperi publikoi ‘Viking’ e cila erdhi me videoklip e mori zemrat e publikut.

Teksti u shkrua nga vetë ai dhe përmban shprehje eksplicite e madje cilësohet si DISS.

n’ZOOM në episodën e kaluar ju solli pak detaje nga kjo prurje e re.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news