spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Gani Gërmia i del kundër Bleros

Spektakli i ‘Big Brother Vip Kosova’ po vazhdon.

Kanë kaluar 7 ditë nga fillimi i këtij formati, shkruan nzoom.biz.

Blero është kryetemë e këtij Prime për shkak të konflikteve që i pati me Edona James.

Kjo e fundit u pajtua me këngëtarin kosovar por këtu u kap dhe Gani Gërmia.

Për më shumë detaje ju ftojmë ta ndiqni këtë insert të mëposhtëm. /nzoom.biz/

bbl

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news