spot_img
27 C
Pristina
15/06/2024

Ledri vjen me një shenjë që Sarës i tha ‘Byebye’

Por, jo aq sa edhe ndarja që thuhet se Ledri e Sara po e kalojnë, shkruan nzoom.biz.

Çifti që janë prindër të një vajze tashmë i kanë dhënë fund romancës së tyre dhe një dyshim është pikërisht Instagram-i i Ledrit ku ka fshirë të gjitha fotot.

Detajet i kuptoni duke parë storien e plotë në linkun e mëposhtëm realizuar nga emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news