spot_img
17.2 C
Pristina
13/04/2024

Tifoz i flaktë i Chelsea, bleu 400 euro biletë për ta parë ekipin e zemrës

Ka tifoz të flaktë të ekipeve të ndryshme.

E kemi fjalën për atë lloj simpatie që nuk kursejnë asgjë vetëm e vetëm për ta ndjekur një ndeshje, shkruan nzoom.biz.

n’ZOOM me Albina Zeneli ka intervistuar një prej tyre.

Blleki Zenuni në fakt synon të bëhet komentator sporti dhe për emisionin n’ZOOM ka rrëfyer shumë detaje sa i përket jetës së tij private. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news