spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Ledri bëhet i gjallë, poston një dedikim për Sarën?

Ledri Vula ishte larguar pak nga rrjetet sociale.

Mediat aluduan se mes tij dhe Sara Hoxhës gjithçka ka mbaruar, shkruan nzoom.biz.

Çifti më i njohur i showbizit kanë vendosur të qëndrojnë në heshtje duke mos pohuar e as mohuar krizën mes tyre

Por, foto flet sa 1000 fjalë apo jo?

n’ZOOM në insertin e mëposhtëm ju sjell një përmbledhje me premierën e filmit ‘Në kuadër të dashurisë’ ku Sara u pa e vetme.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news