spot_img
9.9 C
Pristina
28/05/2024

Loredana lë pas të kaluarën, i jep edhe një mundësi Mozzik?

Loredana e braktisi Mozzik.

Ky i fundit filloi me kunja por ajo nuk u brengos aspak, shkruan nzoom.biz.

Dyshja e kanë lënë të kaluarën pas dhe për hir të vajzës së tyre Hanës po qëndrojnë të bashkuar.

Por, a po i rikthehen ata dashurisë së vjetër?

n’ZOOM në insertin e mëposhtëm ju njeh me disa detaje nga lidhja e pastaj ndarja e tyre.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news