spot_img
27 C
Pristina
15/06/2024

Pritet dasmë e madhe, Dafina drejt martesës me Kreshnikun?

n’ZOOM sapo erdhi me episodën e radhës.

Pjesë e rubrikës së fundit ishte edhe Dafina Zeqiri, shkruan nzoom.biz.

Ajo dhe partneri i saj, Kreshniku po i jetojnë ditët më të mira.

A po martohen ata me një dasmë luksoze?

Detajet e plota mund t’i kuptoni duke ndjekur insertin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news