spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Brikenda largohet sonte nga ‘BBVK’

Sonte ishte spektakli i radhës i ‘BBVK’ dhe pati një eleminim.

Nga 6 banorët e nominuar, njëri nga ta u largua, shkruan nzoom.biz.

Konkurrenti i parë që u largua nga shtëpia më e famshme e momentit është Brikenda.

Në këtë format ka edhe një hyrje të re që pritet të prezantohet së shpejti. /nzoom.biz/

 

LAJMET E FUNDIT
Related news