spot_img
2.5 C
Pristina
10/12/2023

Azemi dhe Alba në prag të lidhjes, reagimi cinik i Lumbardhit

Prime i radhës i ‘Big Brother Vip Kosova’ sapo ka filluar.

Spektakli nisi në mënyrë paqësore, shkruan nzoom.biz.

Por, materali i parë ka të bëj me marrëdhënien e Azemit dhe Albës.

Kjo e fundit e ka lejuar banorin që t’i afrohet më shumë e të i’a shpreh ndjenjat. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news