spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Edona, Gania dhe Lumbardhi janë të preferuarit e publikut

Produksioni të premten ka hapur një televotim për të preferuarin e publikut.

Publiku pati mundësi ta votojë deri tani banorin e preferuar, shkruan nzoom.biz.

Edona, Lumbardhi dhe Gani Gërmia dolën me më së shumti vota.

Për më shumë detaje n’ZOOM me Albina Zeneli ju pati sjell një storie në lidhje me polemikat e banorëve brenda ‘Big Brother Vip Kosova’. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news