spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Linda, Ledi dhe Monika më pak të preferuara, dalin automatikisht në nominim

Produksioni pati një televotim.

Publiku pati mundësi të votojë për të preferuarin e tyre, njofton nzoom.biz.

Në anën tjetër, 3 banorët më pak të dashur nga audienca për këtë javë janë: Linda Halimi, Monika dhe të cilët janë direkt në nominim. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news