spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Alba zbulon lojën e produksionit, thotë se Ledi largohet të premten

Spektakli i fundit i ‘BBVK’ ngjalli reagime të shumta.

Pjesë e inserteve ishin Alba, Azemi dhe Lumbardhi, shkruan nzoom.biz.

Brenda shtëpisë së ‘BBVK’ u krijua një trekëndësh që po përflitet tejmase.

Kjo sepse banorja nga Shkodra u gjend në një pozitë aspak të këndshme e po dëshirohet nga 2 meshkuj.

Por, Alba po gjen kohë të merret me vajzat tjera duke diskutuar se kush largohet të premten.

Ajo zbuloi një lojë të produksionit dhe parashikoi se Ledi është më pak e preferuar. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news