spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

E kapët detajin, çka po kurdisin ‘Naimi’ dhe ‘Orhani’?

Donat Qosja dhe Fatmir Spahiu janë dy nga aktorët më të dashur për publikun.

Njihen si ‘Naimi’ dhe ‘Orhani’, role këto që akoma mbahen në mend nga seriali vendor komik ‘Kafeneja Jonë’.

Por, miqësia e sinqertë e dy artistëve vazhdon të jetë po e njëjta.

Gjatë kësaj jave ata u takuan dhe hodhën një imazh në rrjetet sociale.

A po bashkohen dyshja për një tjetër projekt? /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news