spot_img
2.5 C
Pristina
10/12/2023

Historia po bëhet e frikshme, dalin detaje tjera nga trekëndëshi Vesa-Mërgim-Edona

Lajmi që bëri bujë të madhe ishte padyshim lidhja e Vesa Vllasaliu dhe Mërgim Berisha.

Futbollisti thuhet se e ka maltretuar partneren e madje edhe tradhtuar, shkruan nzoom.biz.

Ishte vetë banorja e ‘BBVK’ ajo e cila tregoi se mikesha e saj e ngushtë i’a mori burrin.

Por, kjo histori po vazhdon edhe me sulmet e mëdha nga familja e futbollistit Berisha.

n’ZOOM me Albina Zeneli në insertin e mëposhtëm ju sjell detaje nga kjo ‘mesele’. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news