spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Ledri ka tradhtuar Sarën, dalin faktet e mashtrimit të reperit

Kanë qenë një ndër çiftet më të komentuara.

E kemi fjalën për Sara Hoxha dhe Ledri Vula, shkruan nzoom.biz.

Dyshja aludohet se i dhanë fund romancës së tyre nga e cila kanë një vajzë.

Kjo gjë nuk e ka penguar reperin që të jetë diskret në rrjetet sociale duke mos pohuar e as mohuar të gjitha lajmet që po qarkullojnë në rrjet.

Disa thonë se Ledri tradhtoi Sarën e disa thonë se xhelozia e artistit kosovar karshi partneres ka ndikuar shumë.

Përndryshe, n’ZOOM në insertin e mëposhtëm ju sjell disa detaje nga kjo ndodhi. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news