spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Detajet ekskluzive nga dasma luksoze e Dafinës

n’ZOOM në episodën e kaluar ju njoftoi për lajmin se Dafina Zeqiri po martohet.

Ajo dhe Kreshniku do t’i japin fund beqarisë vetëm pak muaj pasi e filluan lidhjen, shkruan nzoom.biz.

Këngëtarja ka përgatitur befasi të madhe për familjarët dhe miqtë e ngushtë.

Detajet tjera ekskluzive i kuptoni duke ndjekur storien e plotë në linkun e mëposhtëm.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news