spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Edona nuk zgjedh fjalët ofenduese, produksioni e ka gati zarfin e zi

Edona James për 2 javë me radhë po shpallet e preferuara e publikut.

Por, kjo gjë nuk po e qetëson atë fare, njofton nzoom.biz.

Ajo po vazhdon me debatet e ashpra që me raste janë dhe të rënda.

Banorja e ‘Big Brother Vip Kosova’ del shpesh nga vetja ku nuk mungojnë as fjalët ofenduese.

Për këtë gjë produksioni e ka marrë një vendim me zarf të zi.

Përndryshe, n’ZOOM ka arritur t’i sigurojë disa foto nudo të Edonës.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news