spot_img
2.5 C
Pristina
10/12/2023

Gani Gërmia për Domenikun: Ky far njeri me ngjyrë!

Sapo ka filluar spektakli i radhës i ‘BBVK’.

Prime ka nisur me debatin e Visarit dhe Yllit, shkruan nzoom.biz.

Ky i fundit ka bojkotuar emisionin e banorit brenda shtëpisë.

Gani Gërmia u acarua me Bucin dhe kanë përdorur fjalor jo të mirë ndaj disa banorëve.

‘Njeri me ngjyrë’, u dëgjua Gania teksa shprehet për Domenikun. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news