spot_img
20.8 C
Pristina
29/05/2024

Iku nga Shqipëria për arsye morali? Gania i nxjerr Shqipes të ‘palarat’

Ky Prime e pati fokusin tek Gani Gërmia.

Debati i ashpër nisi me të dhe Yllin, shkruan nzoom.biz.

Pas saj e vazhdoi me Santiana Maloku e cila nuk i pëlqen strategjia e banorit kosovar.

Gania gjatë kësaj jave pati disa ngacmime të mëdha edhe me Shqipe Hysenaj.

Kjo e fundit aludohet se iku nga Shqipëria për arsye morali.

n’ZOOM ju sjell një insert sa i përket lojës së konkurrentëve. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news