spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Ledri i varur nga lojërat e fatit? Zbulohet arsyeja që Sara e braktisi dhe i mori vajzën

Ledri Vula akoma po diskutohet për privatësinë.

Ai vendosi që më në fund ta thyej heshtjen duke reaguar, njofton nzoom.biz.

Artisti e zgjodhi një mënyrë tjetër, që të flas përmes vargjeve thumbuese në prurjen e re të titulluar ‘Paranormal’.

Reperi thuhet se u nda nga Sara dhe kjo e fundit u largua nga Kosova e me vete mori vajzën e tyre, Poem Blu.

Ndiqni insertin e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news