spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

Varroset kreatori i njohur Valon Pestisha

Ndërroi jetë në mëngjesin e 11 nëntorit.

Bëhet fjalë për Valon Pestisha, shkruan nzoom.biz.

Kreatori i njohur kosovar pësoi sulm në zemër dhe vdiq në moshën 39 vjeçare.

n’ZOOM ishte e pranishme në varrimin e tij ku Valonit i’u dha lamtumira e fundit.

Detajet tjera mund t’i kuptoni duke parë storien e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news