spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

Edhe motra edhe kunata, Argjenda Doci martohet sonte me vëllaun e Naserit

Martesa e Aida Doçi ishte tejet e diskutuar gjithandej.

Kjo sepse ajo dhe menaxheri i saj Naser Qeli i dhanë fund beqarisë, shkruan nzoom.biz.

Por, kjo nuk është e tëra.

n’ZOOM ka mësuar se motra e Aidës sonte do të martohet pikërisht me vëllaun e Naserit.

Epo, artistet Doçi janë të pandashme edhe në jetë private, edhe motra edhe kunata. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news