spot_img
2.5 C
Pristina
10/12/2023

“I’a pashë hajrin gabimit”, njihuni me artistin e ri premtues Young Artin

Young Arti është një artist i ri në skenë.

Ai ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli, shkruan nzoom.biz.

Reperi ka promovuar projektin e ri e po ashtu foli për karrierën e tij dhe rrugëtimin e nisur së fundmi.

Për të tjera detaje ju ftojmë ta ndiqni rrëfimin e plotë në linkun e mëposhtëm ku Arti e ka zbuluar gabimin që pastaj i’u bë rastësi e bukur. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news