spot_img
3.1 C
Pristina
29/11/2023

‘Më tha PO dhe u zhduk’, këngëtarja zbulon mashtrimin e djalit të Rugovës

Violeta Deda ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ajo rrëfeu disa detaje interesante nga karriera e saj ndërvite, njofton nzoom.biz.

Këngëtarja nga Shqipëria i ka dedikuar këngë Ibrahim Rugovës por zbulon se u injorua totalisht nga djali i tij, Mendimi.

Se çka ka zbuluar Violeta mund ta ndiqni në rrëfimin e saj të plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news