spot_img
7.5 C
Pristina
02/03/2024

Pse hoqi dorë nga ‘Ballo Shqiptare’? Afërdita i tregon arsyet

Ish-miss e po ashtu sipërmarrëse e suksesshme.

Bëhet fjalë për Afërdita Paqarada, shkruan nzoom.biz.

Ajo mungoi në organizimin e këtij viti të ‘Ballo Shqiptare’ e cila u mbajt me Diellza Kolgeci të shtunën e 18 nëntorit.

n’ZOOM me Albina Zeneli ka përgatitur një insert në lidhje me këtë event kulturor dhe miqësinë e dikurshme të vajzave.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news