spot_img
7.7 C
Pristina
02/03/2024

‘Më shanë që mora burrë të martuar’, rrëfimi i Aidës do ju përlot

Aida Doci është një këngëtare e dashur për publikun.

Ajo e ka dëshmuar me kohë se i’a del fare mirë me muzikë Live, njofton nzoom.biz.

Por, edhe jeta private e artistes kosovare ishte shpesh në fokus për shkak të lidhjes e pastaj martesës me menaxherin e saj, Naserin.

Ky i fundit u divorcua nga bashkëshorja me të cilën pati dhe fëmijë.

Aida u bë nënë e një vajze e nuk heziton të ndajë me shikuesit e n’ZOOM paragjykimet dhe ofendimet që pranoi kur e publikoi romancën me Naserin.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news