spot_img
7.5 C
Pristina
02/03/2024

‘Çfarë hune paska ajo’, Edona bullizon motrën e Albës

n’ZOOM ju ka raportuar se Alba do të jetë e eleminuara e kësaj nate.

Por, ajo nuk u largua pa një rrëfim të ndjerë, shkruan nzoom.biz.

Bukuroshja nga Shkodra e cila jeton dhe punon në Kanada, u emocionua teksa Jonida i tregoi se ka ardhur motra e saj për vizitë.

Kjo temë nuk kaloi pa u diskutuar nga banorët tjerë.

Ishte Edona James ajo që e bullizoi mysafiren duke thënë se e ka hundën e keqe, e shtuar faktin se Alba e ka operuar atë.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news