spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Bashkëjetoi me bokserin shqiptar? Sara rrëfen sekretin e lidhjes me Jurgenin

Sara Gjordeni është banore në ‘Big Brother Vip Albania’.

Ajo pati biletë kthimi dhe i ka ndezur motorët e shpejtësisë duke dhënë maksimumin brenda shtëpisë, njofton nzoom.biz.

Bukuroshja shqiptare ka rrëfyer pak edhe për jetën private duke pranuar se e pati një romancë me bokserin Jurgen Uldedaj.

Ky i fundit e pati një ndeshje dhe Sara ishte kurioze për ta ditur rezultatin.

Reagimi i saj e ka prekur partnerin e saj aktual, Bardhin.

n’ZOOM ju sjell një insert në lidhje me të kaluarën e errët të konkurrentës. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news