spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Uppss, kjo ndodh kur Ermali dhe Teuta bëhen bashkë

Janë dy nga emrat më të njohur të showbizit shqiptar.

E kemi fjalën për Ermal Fejzullahu dhe Teuta Selimi, shkruan nzoom.biz.

Kjo e fundit e ka një lajm të mirë për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj.

n’ZOOM në rubrikën e lajmeve vendore ju sjell të gjitha detajet.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news