spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Genta hap zemrën, me lot në sy rrëfen se si e mallkuan që e mori turkun

Genta Ismajli është nënë e binjakëve.

Ajo dhe Usta e filluan lidhjen prej vitesh dhe ishte e disktuar në mediat rozë, shkruan nzoom.biz.

Kjo sepse partneri i këngëtares nuk është shqiptar por turk.

E ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli, Genta foli për paragjykimet që ka pranuar ajo për romancën e saj. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news