spot_img
8.7 C
Pristina
22/04/2024

Pse është zbeh agjërimi sivjet, a po abuzojnë restaurantet nga iftaret e shtrenjta?

Ka më shumë se 2 javë që ka filluar muaji i Ramazanit.

Këto ditë janë të shenja për besimtarët e fesë islame, shkruan nzoom.biz.

n’ZOOM me Albina Zeneli në rubrikën ‘Vox Pop’ ju sjell mendimin e qytetarit në lidhje me agjërimin dhe zbehjen e saj në disa treva.

Por, a po abuzojnë restaurantet me çmime të larta për organizime të iftareve?

Për detaje tjera ju ftojmë ta ndiqni storien e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news