spot_img
8.7 C
Pristina
22/04/2024

Sërish banorë? Sara dhe Bardhi futen në ‘BBVA’

Ishin dy nga personazhet më të komentuar muajve të fundit.

E kemi fjalën për Sara dhe Bardhi, njofton nzoom.biz.

Çifti i njohur i showbizit po e vazhdon ende lidhjen e duket se janë të lumtur.

Por, kjo nuk është e tëra.

Thuhet se ish-konkurrentët do të bëhen përsëri banorë të ‘BBVA’.

Se çka do të ndodhë, mbetet të shihet nesër në Prime. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news