spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

E refuzoi ftesën për këtë sezonë dhe ende pa mbaruar, konfirmohet banorja e ‘BBVA4’?

Derisa sezona e tretë e ‘BBVA’ po mbahet po qarkullojnë lajme të shumta për artistët që e refuzuan ftesën.

Njëra ndër to ishte edhe Jehona Shaqiri, njofton nzoom.biz.

Këngëtarja e cila jeton dhe vepron në Maqedoni ka zbuluar arsyet e refuzimit që të jetë dhe ajo banore në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Por, ajo nuk ka përjashtuar mundësinë që vitin e ardhshëm ta kemi 24/7 në ekran.

Mos e humbisni rrëfimin ekskluziv të Jehonës. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news