spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Geti dhe Ledri bëhen bashkë, por çka fshihet prapa imazhit të postuar?

Por, duket se gjërat kanë ndryshuar mes dy reperëve të njohur kosovar, shkruan nzoom.biz.

Bëhet fjalë për Getin dhe Ledrin.

Ata kanë bërë të ditur se së shpejti vijnë me një bashkëpunim ritmik i cili do të jetë i realizuar edhe me videoklip.

Detajet e kësaj risie i kuptoni duke ndjekur insertin e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news